💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Аналіз результатів контрольної роботи. Усна й письмова нумерація чисел першої сотні. Випадки додавання й віднімання, пов’язані з нумерацією

Урок 121

Тема. Аналіз результатів контрольної роботи. Усна й письмова нумерація чисел першої сотні. Випадки додавання й віднімання, пов’язані з нумерацією

Мета: розвивати й закріплювати знання учнів з питань десяткової системи нумерації.

Обладнання: таблиця усних обчислень, нумераційна таблиця першої сотні.

Хід уроку

I. Загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи

II. Аналіз помилок та виконання відповідних завдань

1. Аналіз робіт учнів, які припустилися помилок. Виділення типових помилок

2. Колективне розв’язання прикладів і задач

Біля дошки працюють учні, які припустилися помилок.

III. Завдання для учнів, які успішно виконали контрольну роботу

1. Розв’язання задач

• У Володі було 8 червоних кружечків, а синіх — у 2 рази менше.

Скільки всього кружечків було у Володі?

• Скласти задачу за виразом і розв’язати її.

(30 – 14) : 4

2. Записати вирази та обчислити.

1) Суму чисел 9 і 3 поділити на 4.

2) Різницю чисел 12 і 9 помножити на 5.

3. Обчислити.

36 : 4

4 · 5

25 : 5

4 · 8

2 · (18 : 3)

24 : 8 · 7

21 : 3 + 15

36 : 4 + 5 · 9

4. Фізкультхвилинка

IV. Повторення й узагальнення знань учнів

1. Виконання завдання № 915

2. Робота з нумераційною таблицею

Діти лічать десятками, називають сусідів, попереднє і наступне числа.

3. Виконання завдання № 916

4. Виконання завдання № 917

5. Колективне виконання завдання № 918

6. Робота над задачами

1) Розв’язання задачі № 920.

Учні усно розв’язують цю задачу.

2) Розв’язання задачі № 921.

Діти самостійно ставлять запитання до задачі й розв’язують її.

3) Перевірка роботи.

7. Самостійна робота

1 варіант розв’язує приклади із № 920 (верхній рядок);

2 варіант розв’язує приклади із № 920 (нижній рядок).

8. Перевірка роботи

9. Розставити знаки «+» і «–» так, щоб вийшла правильна рівність.

1 2 3 4 5 6 = 11

10 5 7 2 = 6

10. Знайди закономірність і віднови пропущені числа.

1, 4, …, 12,…, 20, 24.

V. Підсумок уроку

VI. Домашнє завдання

Скласти 10 прикладів на дві дії та розв’язати їх.

Скласти задачу за схемою.

( + ) –

Категорія: Математика | Додав: SYLER (20.11.2013)
Переглядів: 1131 | Рейтинг: 0.0/0
Дорога від дому до школи
Інструменти і приладдя для роботи з тканиною
Природа Українських Карпат
Україна — моя Батьківщина. Дослідницький практикум. Мандрівка Україною, про я...
Для чого ми вивчаємо природознавство
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]