💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Застосування палетки для знаходження площі непрямокутних фігур

Тема: Застосування палетки для знаходження площі непрямокутних фігур

Мета: пояснити будову палетки і правила користування нею; вправляти учнів у складанні та обчисленні виразів; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: палетка, геометричні фігури, картка з тестовим завданням.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

Тестове опитування за темою «Площа фігур. Задачі на рух»

Тест

1) Якщо пішохід за 3 год пройшов 12 км, то він рухався зі швидкістю:

а) 15 км/год;

б) 4 км/год;

в) 9 км/год;

г) 36 км/год.

2) Якщо електропоїзд рухався зі швидкістю 85 км/год, то за 6 год він проїхав:

а) 91 км;

б) 510 км;

в) 14 км;

г) 480 км.

3) Якщо автомобіль їхав зі швидкістю 65 км/год, то він подолав 195 км за:

а) 3 год;

б) 5 год;

в) 4 год;

г) 2 год.

4) Довжина прямокутника 8 см, а ширина 4 см. Щоб знайти периметр прямокутника, треба:

а) 8   2 + 4;

б) (8 + 4)   2;

в) 8 + 4 + 4;

г) 8 + 4 + 8.

5) Якщо довжина прямокутника 18 см, а ширина 6 см, то площа його дорівнює:

а) 108 см2;

б) 54 см2;

в) 6 см2;

г) 24 см2.

6) Якщо ширина городу 20 м, а довжина його на 5 м більша, то його площа дорівнює:

а) 25 м2;

б) 45 м2;

в) 100 м2;

г) 500 м2.

II. Вивчення нового матеріалу

1. Пояснення вчителя за вправою № 514

2. Фронтальна робота над завданням № 515

III. Розвиток математичних умінь учнів

1. Коментоване розв’язання задачі № 516

2. Самостійна робота

Записати вирази й обчислити їх значення (вправа № 517).

3. Фізкультхвилинка

4. Розв’язання задачі № 519 (учні з високим рівнем знань складають вираз для розв’язання задачі; учні з достатнім рівнем знань розв’язують задачу по діях; решта учнів — під керівництвом учителя)

5. Самостійне розв’язання прикладів № 518

6. З поданих дібрати вирази для задач № 520.

32   (32 : 4); 32   (32 - 4); (32 + 32 : 4)   2; (32 + (32 - 4))   2.

IV. Підсумки уроку

V. Домашнє завдання

№ 521, 522.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (13.05.2015)
Переглядів: 1801 | Рейтинг: 5.0/1
Сонце — джерело світла і тепла
Листяні та хвойні рослини
Свійські тварини рідного краю
Декоративна форма й колір. Практична робота «Диво-птах»
Продовжуємо вивчати клавіатуру
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]