💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Знаходження значень виразів на сумісні дії. Задачі з буквеними даними

Тема: Знаходження значень виразів на сумісні дії. Задачі з буквеними даними

Мета: пояснити розміщення компонентів дій при письмовому обчисленні виразів на сумісні дії; прокоментувати розв’язання задачі з буквеними даними; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картки для усної лічби, предметні малюнки.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

• Розв’язання задачі № 346 записати по діях.

• Пояснити прийом порівняння виразів завдання № 345. Назвати знаки, які вставили у вирази.

2. Розв’язати приклади й зробити перевірку.

36 604 - 13 344, 480 003 - 51 977.

3. Виконати дії.

7 686 + 20 606 + 194, 4 250 + 18 835 + 10 834.

4. Індивідуальна робота за картками Картка 1

54 268 342 338 260: 3 • 2 = ПП

— + + — —

2 3 12 3 22 5 42 1 750• 2: 5 = Ш

□□□ □□□ □□□ □□□

10 • 2 : 4 = Ш

Із 800 колобків 240 були з рудими зачісками, 320 з жовтими, а із зеленими — 110 колобків. Скільки колобків зачісок не мали?

Картка 2

54 38278 62536 25169 4472

— + —

2 4 2 6 26 4 2 3 41 0 8 3 15 8 2 3 8 1

□□□□□ □□□□□ □□□□□ □□□□□□ У Попелюшки в мішку 6 000 зернят, причому з них пшеничні, а ^0— кукурудзяні. На скільки більше пшеничних, ніж кукурудзяних зерен у Попелюшки?

5. Фронтальне опитування

Гра «Хто швидше?»

Грають по одному учню від команди (клас поділено на 2 команди). Один обчислює суми по рядках, другий — по стовпчиках. Виграє той, хто швидше порахує.

340210 120 150 210 250 -*

17050304565160

11038112 260 230 50

2303575340 120 115

320100 110 600 6090

502268957065

60 , 8535490 9050

II. Повторення та узагальнення матеріалу

1. Перетворення іменованих чисел. Завдання № 348 (самостійно)

2. Розв’язання прикладів № 349 (за варіантами: І варіант — верхній рядок, ІІ варіант — нижній рядок)

3. Фізкультхвилинка

III. Розвиток математичних умінь учнів

1. Розв’язання задач № 350

2. Розв’язання задачі № 351 за коротким записом а — перше число;

а • 4 — друге число; а + а • 4 — сума чисел.

3. Самостійне розв’язання задачі № 352 за малюнками

 6400 г

□ □

□ □ (

□ □

400 г

 У

4. Розв’язання нерівностей за вправою № 353 На дошці — картки:

Учитель показує картку з нерівностями, а учні вибирають з поданих чисел ті значення, за яких нерівності є правильними.

60 : к > 4

50 - к < 25

17 + к > 40

IV. Підсумки уроку

V. Домашнє завдання

№ 354, 355.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (04.05.2015)
Переглядів: 1771 | Рейтинг: 0.0/0
Вирази з дужками. Порядок виконання дій у виразах, що містять дужки. Задачі н...
Повторення й закріплення вивченого матеріалу
Гірські породи, їх значення для людини. Практична робота. Ознайомлення з коле...
МИ РОЗУМІЄМО МУЗИКУ
Елементи графічної грамоти. Виготовлення геометричних фігур
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]