💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Аналіз контрольної роботи. Ознайомлення з прислівником як частиною мови

Тема: Аналіз контрольної роботи. Ознайомлення з прислівником як частиною мови

Мета: проаналізувати результати контрольної роботи за темою «Дієслово», ознайомити з новою частиною мови — прислівником, його граматичними ознаками; розвивати вміння спостерігати і порівнювати, виділяти головне; виховувати.

ХІД УРОКУ

I. Аналіз контрольної роботи

II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання

— Подивіться на дошку:

Іменник Прикметник Дієслово

Займенник Числівник

— Як назвати ці поняття одним словом? (Частини мови)

— Доберіть слова до кожної назви частин мови.

— Як ви думаєте, до якої частини мови можна віднести слово весело?

— Чому його не можна віднести до жодної групи? Що ж робити?

III. Оголошення теми і мети уроку

— То з чим ми сьогодні познайомимось на уроці? (Відповіді дітей.)

— А що будемо вчитися робити?

IV. Первинне сприйняття та усвідомлення нового матеріалу

1. Колективне виконання вправи 156

— Як називається нова частина мови?

— На які питання вони відповідає? (Вчитель фіксує на дошці відповіді дітей.)

2. Творча робота із вправою 159

— Що позначає прислівник?

— На які питання відповідає?

(Всі відповіді продовжувати фіксувати на дошці.)

3. Робота у парах (за вправою 157)

— Що нового про прислівник дізналися з цієї вправи?

 4.Ознайомлення із правилом

— Звірте наші спостереження з правилом на С. 83.

— Що нового про прислівник підказало вам правило?

— Що значить незмінна частина мови?

— Якої частини слова не буде у прислівника? (Закінчення) Чому?

V. Закріплення та систематизація знань

1. Колективна робота із вправою 158

Звернути увагу на словникові слова, обговорити орфограми, внести їх у словничок.

2. Самостійна робота з підручником (за вправою 160)

Перевірка — фронтально.

— Зверніть увагу на словникові слова до цієї вправи. З якими з них ми знайомі? Що про них ви можете розповісти?

— А що треба запам’ятати про правопис слів ліворуч, праворуч?

— Занесіть слова до словничка.

VI. Підсумок уроку

1. Складання усної розповіді

— Користуючись складеною нами на уроці пам’яткою, складіть усну розповідь про прислівник.

— Хто хоче виступити?

2. Інструктаж щодо виконання домашнього завдання

VI!. Домашнє завдання

Правило на С. 83, 84; пам’ятка у зошиті; вправа 161; повторити словникові слова.



Джерело: noindex
Категорія: Рідна мова | Додав: SYLER (19.07.2015)
Переглядів: 902 | Рейтинг: 0.0/0
Колискові пісні, записані поетом М. Сингаївським: «Ой люлі, ой люлі...», «Тих...
Запитання до природи. Чим снідає їжачок?
Робота з природним матеріалом. Сувеніри із насіння ясена, клена
Тварини
Охорона природного довкілля
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]