Тема: Узагальнюючий урок з теми «Прикметник». Навчальний переказ Мета: узагальнити знання і вміння учнів з теми «Прикметник», підготувати їх до контрольної роботи; розвивати мовлення дітей; виховувати вміння співпрацювати у групі. Обладнання: рулетка для гри, картки із завданням. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання Виставка книжок-маляток. Вчитель пояснює дітям, що у подальшому їх можна буде оформити як подарунок мамі на 8 Березня. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання Фронтальне опитування. — З чого складається наше мовлення? — З чого складається речення? — На скільки частин мови поділено всі слова української мови? — Яку частину мови ми зараз вивчаємо? — Яка частина мови називається прикметником? — Яку роль відіграють прикметники у мовленні? — Як змінюються прикметники? — Які особливості відмінювання прикметників? III. Оголошення теми й мети уроку — Сьогодні ми підіб’ємо підсумки вивчення теми «Прикметник», будемо готуватися до контрольної роботи. IV. Закріплення та систематизація знань Гра «Що? Де? Коли?» Провести за питаннями на С. 8. Сюди ж можна включити додаткові питання і вправу 9. V. Розвиток зв’язного мовлення (за вправою 8) VI. Підсумок уроку 1. Бесіда — Що ми робили сьогодні на уроці? — Що вам необхідно буде робити, щоб добре підготуватися до диктанту? 2. Інструктаж щодо виконання домашнього завдання VII. Домашнє завдання Вправа 10, підготуватися до контрольної роботи. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 1205 | |
Вступне заняття |
Різноманітність рослин |
Поняття декору. Вирізування симетричної силуетної форми та її оздоблення прос... |
В. Сухомлинський «Горбатенька дівчинка» В. Нестайко «Руденький» |
Хто ти. Які вони, який ти. Історія твого імені |
Всього коментарів: 0 | |