💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Лічба в межах 199. Попереднє й наступне числа до поданого

УРОК 56

Тема. Лічба в межах 199. Попереднє й наступне числа до поданого

Мета: формувати знання про нумерацію чисел у межах тисячі; опрацювати задачі на сумісні дії першого і другого ступенів.

Обладнання: предметні малюнки, таблиця для усної лічби, набір паличок.

ХІД УРОКУ

I. Контроль, корекція і закріплення знань

Математичний диктант Записати дев'яту частину від 72.

Записати розв'язок рівнянь: х • 9 = 54, 45 : х = 9.

Записати значення виразу а : 9, якщо а = 81.

Ділене — 63, частка — 9. Знайти дільник.

3 м 6 дм зменшити у 9 разів.

Перший множник — 9, добуток — 18. Записати другий множник.

Усна лічба «Годинник»

На дошці — макет годинника, на ньому—числа. Вчитель вказує на число і називає цифру. Діти перемножують ці два числа і називають відповідь.

3.Порахувати десятками до 60, двадцятками до 60.

Вивчення нового матеріалу Підготовча робота

Учитель відраховує з учнями 10 паличок і зв'язує їх у пучок.

Як називається ця одиниця для лічби? (Десяток)

Далі вчитель з дітьми складає з 10 пучків-десятків пучок-сотню.

Робота над темою уроку Розповідь учителя.

За допомогою пучка-десятка можна утворювати нові числа, більші за сто. Один пучок з 10 пучків-десятків є сотня. Будемо користуватись зараз цим пучком. Візьмемо 1 пучок-сотню і ще одну паличку. Яке число утворилось? (101) Можна так складати різні числа: 102, 103, 104 тощо.

Робота з підручником Лічба від числа 100 до числа 110.

Називання чисел у завданнях № 460 і 461 за малюнками і таблицею Визначення попереднього і наступного чисел за завданням № 462 Фізкультхвилинка Закріплення вивченого матеріалу

1. Обчислити.

+ 1 + 1

135 + 1 140 1 181 1 180 1 180 + 1 190 + 1

Назвати числа, що передують кожному з поданих, і числа, що йдуть за ними.

90, 100, 115, 120, 189.

— Як отримати від числа попереднє число? А наступне?

4. Розв'язання задачі № 465 (учні з високим рівнем знань можуть виконати розв'язання задачі самостійно, а решта працює під керівництвом учителя)

Підсумки уроку

Домашнє завдання

№ 467, 468.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (16.10.2014)
Переглядів: 2241 | Рейтинг: 0.0/0
Весняні свята. Великдень
Білоруська народна казка «Легкий хліб»
Аплікація з відрізків вовняних ниток. Вітальна листівка до Дня Перемоги
Д. Павличко «Де найкраще місце на землі». В. Скуратівський «Калина». А. Листо...
Практична робота: розучування ігор, які сприяють весе­лому настрою
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]