|
Урок 30 Тема: Підсумковий урок за рік. Навздогін за кмітливістюМета: Розвивати аналітико-синтетичні функції, логічне мислення, кмітливість. Виховувати культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером. Обладнання: Завдання для роботи, завдання на картках дляРозумників і Розумниць. Хід уроку I. Організація класу Який у вас настрійПосміхніться мені, подаруйте посмішку одне одному! За виразами облич бачу, що у вас усе гаразд. Я дуже хотіла б, щоб гарний настрій не залишав вас упродовж усього уроку. II. Мотивація навчальної діяльності Уявіть собі, що ви пішли до лісу по гриби й назбирали повні кошики. Але після того, як прийдете додому, що необхідно зробити в першу чергуПравильно, перебра¬ти їх, щоб не трапився неїстівний гриб. Пропоную з на¬ших кошиків обрати «неїстівні» слова, тобто такі, які не підходять до інших за певною ознакою. III. Сприймання та усвідомлення нового матеріалу Завдання 1. Необхідно знайти зайве слово і виклю¬чити його. Диван, ліжко, помідор, стіл. Помідор, буряк, морква, слива. Троянда, нарцис, волошка, бузок. Кубики, лялька, конструктор, пірамідка. Завдання 2.Букви в усіх словах переплутані, тож по¬трібно спочатку «зібрати» слова, а потім виключити зайве. аркук, чарук, ейця, чакак. орхог, няшицпе, качрег , ябкур Завдання 3. Добери з наведених прикладів потрібне слово. Дерево – гілка, рука - …(сокира, палець, нога,рукавиця) М’яч – футбол, шайба - … (бокс, волейбол, хокей, ковзани) Вовк – паща, птах - … (крила, клюв, пташеня, сокіл) Машина – двигун, комп’ютер - …(диск, миша, клавіатура, процесор) Завдання 4. Добери будь-яке слово до поняття з другого стовпчика таким чином, щоб був такий самий зв'язок, як у першому стовпчику. Слово – речення.Буква - … Риба – окунь. Птах - … Птах – гніздо. Бджола - … Кіт – домашня тварина.Подорожник - … IV. Комп’ютерна частина уроку Бесіда про правила техніки безпеки під час роботи з комп’ютером. Робота з комп’ютером. Робота з розвивальною програмою. V. Підсумок уроку Рефлексія. Гра «Світлофор». «Зелений» - побільше б таких уроків! «Жовтий» - сподобалось, але не все! «Червоний» - урок не сподобався. | |
|
| |
| Переглядів: 1369 | |
| Вправи і задачі на засвоєння вивчених таблиць додавання і віднімання |
| ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 8 |
| Про доброту і милосердя. Ніхто не має права ображати людину |
| Вступне заняття. Значення праці в житті людини. Організація робочого місця |
| Загальні уявлення про папір та його виробництво. Види паперу. Економне викори... |
| Всього коментарів: 0 | |