💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Про що і як розповідає музика. Розучування пісні "Морозець" на музику Б. Фільц

Тема: Про що і як розповідає музика. Розучування пісні "Морозець" на музику Б. Фільц

Мета: 1. Навчи ти учнів вітатися співом.

2. Розучи ти пісню на музику Б. Фільц Вчити учнів розуміти музику, виховувати любов до музики.

Обладнання: ілюстрації до розспівок, до      пісеньки;музичний інструмент, програвач. Підручник "Уроки музики" 1-4 класи. В.М.Лужний.

Хід уроку

І організаційна частина

На уроках музики ми вітаємось співом. Зарядка для голосу

-            зараз діти зробимо зарядку для нашого голосу.

-            Ля- лє- льо- лі- лю- музику люблю, (спочатку вчитель, а потім учні)

-            А ви любете музику?

-             Ой! Чуєте?! Хтось до нас стукає.

-            Хто ж до нас прийшов?

(входить дівчинка - Музика під музичний супровід) Вчитель: Настає чарівний час.

Музика прийшла до нас.

 Та спочатку прийде тиша,

То ж умощуйтесь зручніше.

Оченята закривайте

І тихесенько чекайте.

 Вже близенько — тишина!(тихесенько)

От заходить в клас вона.

 Йде повз парти нишком- тишком.

В неї лапки,як у кішки.

Огортає цілий клас.

 А за нею йде до нас

Звукова музична казка Музико!

Заходь до нас!

-             Ось до нас в гості прийшла - музика. Адже у нас сьогодні свято і на столі наша святкова свічка

загорілась.

Музика буде дивитись, як ви вмієте слухати, гарно сидіти і співати.

Сідай Музико! Ми раді тебе бачити!

II Оголошення теми і мети.

1.        - На сьогоднішньому уроці ви будете вивчати пісеньку «Морозець»

2.        - Але для того щоб гарно співати цю пісеньку, ми з вами повторимо  про довгі і короткі звуки.

3.          - ілюстрації - каченята і качки. (Добре повторили.)

4.             - виконання пісні вчителем.

-     яку пору року оспівано в пісні?

-     яка зараз пора року?

-      про кого говориться в цій пісні?

-      що цікавого є взимку?

-     яке сьогодні число?

-      подивіться, навколо себе, що у класі є З?

-      скільки хлопчиків у нашому класі?

-      а чого буває у казочках З? (З бажання)

-      що діти ліплять взимку?

-      а сніговита ліплять із скількох кульок?

-        які кольори можна використати, щоб намалювати сніговика?

III Підсумок уроку

-                   Що сподобалось на уроці?

-                   Яку пісеньку вчили?

-                  Хто з вас хоче сам заспівати?

-                     Чого ви навчились на уроці?

-                    А зараз я зараз я надаю слово нашій гості- Музиці!



Джерело: noindex
Категорія: Музичне мистецтво | Додав: SYLER (29.12.2013)
Переглядів: 4047 | Рейтинг: 0.0/0
Об’ємні вироби з паперу. Виготовлення новорічних прикрас. Сіточки
«Ой весна, весна...», «Вийди, вийди, сонечко» (українські народні співанки). ...
Елементарне ознайомлення з технікою гратографія. Практична робота «Великодня ...
Композиції за мотивами казок. Правила безпечного користування інструментами т...
Тварини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]