💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

My school. Шкільні речі

Тема: My school

Підтема: Шкільні речі

Мета: ввести і вивчити нові ЛО, активізувати їх у вживання за допомогою гри, розвивати навички усного мовлення,  виховувати любов до іноземної мови та повагу до однокласників.

Обладнання: підручник, робочий зошит, магнітофон, ручка, олівець, книга, портфель

Тип уроку: мовленнєвий

Хід уроку

I ПОЧАТОК УРОКУ

1.    Greeting: Hello, children!

2.    Aim: today we will start to learn a new topic "My school” and you will learn some new words.

3.    Warming up: Hello song.

II ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.    Point and repeat.

1)   Pupils, open your books on page 14 and draw your attention to the picture. Look at the things and name it.

2)   And now you are going to listen to CD. Pupils, point to the pictures, while the CD playing for the second time. I shall play the CD again, pausing after each word and you have to repeat each word.

3)   Divide into two teams. Look at the pictures, then close your books. The team that can remember the most of the things wins.

4)   Play a searching game. Teacher puts a tiny doll’s bag, a pen, a pencil and a book into a bag. She walks around the class, offers the bag to a pupil and says "take the pencil, please”. The pupil has to search in the bag, take out the pencil and show it ti the class. Teacher follows the same procedure with other pupils.

2.    Physical training. Song "Hokey-pokey”.

3.    Writing.. Діти письмово виконують вправи 1,2  на с.10

III ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Summarizing: Let’s sing a Goodbye song!



Джерело: noindex
Категорія: Іноземна мова | Додав: SYLER (30.12.2013)
Переглядів: 1978 | Рейтинг: 0.0/0
Зима щедра святами. Старий рік минає, новий наступає
Аплікація з вирізаних форм за допомогою шаблону. Копіювання зображень за допо...
І. Гнатюк «Наша хата». Прислів'я. «Роде наш красний» (українська народна ...
Розвиток просторової уяви. Комп’ютерна підтримка уроків математики
Дива природи. Редагування текстів
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]