💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Я маю багато іграшок. Структура have got. Літери Ee, Ff, Gg

Тема: Я маю багато іграшок. Структура have got. Літери  Ee, Ff, Gg

Мета: повторити лексичний матеріал теми; розвивати здібності учнів до комунікації на основі діалогічного та монологічного мовлення; практикувати у мові структуру I have got; виховувати дбайливе ставлення до іграшок.

Обладнання: підручник, малюнки, робочий зошит, аудіо запис пісні «When I hear the Music», зразки літер Ee, Ff, Gg.

Хід уроку

I. Організаційна частина уроку

1. Привітання й повідомлення теми уроку

T:Good morning, children! I am glad to see you!

Ps I am glad to see you, too!

T Sit down, please! Answer my questions

- What is your name?

- Where are you from?

- How old are you?

- How are you?

2. Відпрацювання форм привітання (ситуативні завдання)

- уявіть собі, що це новий учень у вашому класі; познайомтеся з ним, задайте різні питання (учні ставлять питання (What is your name? Where are you from?)

- уявіть собі, що це ваш новий вчитель у вашому класі; він хоче познайомитись з вами й поставити вам різні питання ( учень ставить питання до класу)

Тема « Іграшки» продовжується. Сьогодні ми пригадаємо назви іграшок англійською мовою та навчимось казати у кого яка іграшка є та вивчімо наступні букви англійського алфавіту Ee, Ff, Gg.

Скажіть, які іграшки ви маєте?

Ps: (лялька, машина, м’яч …)

T: Добре,ОК! Пригадайте назви іграшок англійською мовою

Ps: ( a doll, a ball, a car…)

T: Гра « Веселий м’яч» (назвіть іграшки англійською мовою)

T: м’яч

Ps: a ball

T: Пам’ятайте діти, що до своїх іграшок треба ставитись дбайливо.

II. Основна частина уроку

1. Контроль засвоєння вивченого матеріалу. Робота з малюнками.

T: Answer: It is a ball?

P: No it is not

T: It is a doll?

P: Yes it is.

T: What is it?

P: This is a doll.

2. Фізхвилинка «hands up! Hands down! »

3. Подавання та відпрацювання структури I have got

T: Сьогодні до нас на урок завітав наш англійський друг Міккі Маус. Він також має багато різних іграшок.

Дивиться, як він про це каже

have got a ball. I have got a doll.

Скажіть йому, які іграшки є у вас.

P1 I have got an apple.

P2 I have got a car.

4. Робота в парах

Подзвоніть своєму другові по телефону та скажи яку іграшку ти маєш (Р1-Р2)

5. Фізхвилинка пісня « When I hear the Music»

6. Ознайомлення з літерою Gg та Ff (діти пишуть у робочих зошитах) р.25 ех.1,2.

Індивідуальна робота з сильним учнем WB р.26 ех.3 ( доповни рядки так, щоб літери стояли за алфавітом)

A_C_  _F _

B_ D E_ _

a_ _d_ _ g

_b_ _e f_

III. Заключна частина уроку

Підведення підсумків уроку.

Т: Що вам найбільше запам’яталося сьогодні на уроці? Які назви іграшок ви можете назвати англійською мовою? Як сказати про іграшку, яку ви маєте? Добре. За роботу на уроці ви отримуєте традиційні смайлики.



Джерело: noindex
Категорія: Іноземна мова | Додав: SYLER (30.12.2013)
Переглядів: 1772 | Рейтинг: 0.0/0
А. М'ястківський «Веселочка». Є. Горева «Кольоровий віршик». Г. Тарасенко...
Як зимують птахи і звірі. Турбота людей про птахів, звірів узимку
Осінь щедра, осінь золотава. Урок позакласного читання
Силуетне зображення будинків. Практична робота «Чарівні куполи соборів»
А. Григорук «Той ще не музика, хто в дудку дме». Підсумок теми
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]