💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Письмо великої букви С, складів та слів із нею. Складання і записування речень

Тема. Письмо великої букви С, складів та слів із нею. Складання і записування речень

Мета. Вчити учнів писати велику букву С, склади, слова з нею; вправляти у написанні вивчених букв.

           Розвивати мовлення учнів,  вміння складати речення та їх записувати, висловлювати свою думку.

           Виховувати охайність, старанність, ввічливе ставлення до людей.

Обладнання: картки з друкованими і рукописними буквами, плакати, каса букв, мікрофон.

Хід уроку

I.                   Організація учнів до уроку. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку

1.      Перегляд уривка мультфільму «Вкрадений місяць»

-          Чи сподобався вам мультфільм?

-          Хто бачив цей мультфільм?

-          Що таке місяць?

-          Навіщо він потрібний?

-          На що або на кого схожий місяць?

2.      Інтерактивна технологія «Мікрофон»

-          Які ще предмети схожі на букву С?

-          Якы предмети можна перетворити на букву С? Як? Доведіть думку.

-          А які слова починаються звуком [с]? Назвіть їх. Твердий чи мякий звук?

3.      Повідомлення завдань уроку

-          Як же ці звуки позначити на письмі?

-          Саме сьогодні ми навчимося правильно і красиво писати велику букву С. А якщо ми добре попрацюємо, то вкрадений місяць із мультфільму обовязково знайдеться

-          А навіщо потрібна велика буква?

II.                Актуалізація опорних знань. Сприймання і усвідомлення нового матеріалу

1.      Читання вчителем вірша на сторінці 52. Робота над змістом вірша. Усне аудіювання. Словникова робота

-          Який звук найчастіше повторюється у вірші?

-          Назвіть слова зі звуками [с], [с’].

2.      Демонстрування букви

3.      Порівняння друкованої та рукописної букв С

-          А місяць із мультика на яку букву схожий?

-          А яку букву будемо писати в зошиті?

4.      Повторення правил сидіння за партою, вимог щодо того, як тримати ручку і розміщувати зошит під час письма

5.      Пояснення принципів написання великої букви С. (Лівий півовал)

6.      «Письмо» букви в повітрі

7.      Робота в зошиті: написання букв, складів, слів

8.      Фізкультхвилинка «Сунички»

9.      Читання речень. Написання їх

У Сави лимони. На сосну сіла сова.

10.  Гра «Зберіть і запишіть слова»

                            М

      СО                ВА

                           СНА

11.  Інтерактивна технологія «Мікрофон». Складання речень за схемою, використовуючи букви Сс

|___  ______  ______.

 

III.             Підсумок уроку

-          Яку букву навчились писати?

-          Коли вживаємо велику букву?

-          А чи є у нашому класі імена і прізвища дітей, що починаються звуком [с]?

-          Назвіть їх.

-          А якою буквою позначимо перший звук цих імен і прізвищ?

-          Що сподобалось на уроці?

-          Що цікаве хотіли б виконати на наступному уроці рідної мови?



Джерело: noindex
Категорія: Навчання грамоти | Додав: SYLER (29.12.2013)
Переглядів: 2498 | Рейтинг: 0.0/0
Білоруська народна казка «Легкий хліб»
ПІДГОТОВКА ДО УРОКУ-СВЯТА № 32.
Дива природи. Редагування текстів
Вирощування рослин у закритому ґрунті. Відбір повноцінного насіння (коренів) ...
Два уроки поспіль. У царстві рослин
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]