Моя сім`я

Тема. Моя сім`я

 

Мета: презентувати новий материал за темою «Моя сім`я»; повторити повні ирази знайомства; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення; виховувати дисципліну, звичку до систематичної розумової праці
Обладнання: м’яч, картки 1-5 за темою «сім’я»

 

Хід уроку

 

 

Уведення в англомовну атмосферу
Teacher. Hello, everyone!
Students. Hello!
Teacher. How are you today, Pasha?
Students 1. I am fine, thank you.
Teacher. How are you today, Ann?
Students 2. I am OK, thank you.
Презентація нового матеріалу
Учитель показуе малюнок сім’ї та запитує в учнів
Teacher.What is it?
Students. Симья
Teacher. Yes! Family! Repeat after me, family
Students. Family
Училель прикріпляє ці малюнки на дошку та показує інші малюнки. Учитель не перекладає назви членів сим’ї англійською мовою та заохочує мовою промовити ці слова чітко. Усі малюнки членів сім’ї мають бути на дошці
Teacher. Who is it?
Students. Мати.
Teacher. Yes! Mother! Repeat after me, mother.
Teacher. Who is it?
Students. Тато.
Teacher. Yes! Father! Repeat after me father.
Практика вживання
Учитель розміщює картки з малюнками членів родини по всій класній кімнати : наприклад на вікни, на стіні, на шафи, на дошці, на дверях.
Училель просить усіх учнів піднятися та повторювати рухи за ним.
Teacher. Stand up, please. Listen to me and repeat
Walking, walking
Walking, walking,
Hop! Hop! Hop!
Hop! Hop! Hop!
Running, running, running,
Running, running, running,
Now let's stop!
Now let's stop!
Коли віршик закінчений, учитель дає команду й усі учні мають її виконати
Teacher (after the poem). Point to the mother, please.
Учитель хвалить тих учнів, які показують на правильний малюнок.
Teacher (after the poem). Point to the family, please.
Teacher (after the poem). Point to the brother, please.
Цю гру можна повторювати 3-4 рази.
2.утилель ромищює картки з малюнками членів сим’ї на дошці малюнком донизу. Тобто учні не бачать малюнків. Учитель записує й показує один из малюнків. Спочатку гру проводять повільно.
Teacher. Who is it?
Students(all together). It is a mother.
Teacher. Who is it?
Students(all together). It is a sister
Teacher. Yes, it is a sister. Good
Teacher. It is not a sister. Who is it?
Students. It is a family
Teacher. It is not a family. Who is it?
Students. It is a brother.
Teacher. Yes, it is a brother. Look!
Вин показує на картку, але неперегортає її,і ставить запитання.
Teacher. Who is it?
Student 1. It is a brother.
Teacher( checks the picture but doesn't show it to the students). It is not a brother.
Student 2. It is a sister.
Teacher. Yes, you are right. Come here, please.
Училель запрошуе учня, який відгадав малюнок, бути ведучим гри. Учитель обирає картку та запитує клас:
Student 1. Who is it?
Student 2. It is not a mother.
Student 1. It is not a mother. Who is it?
Student 3. It is a father.
Student 1. It is not a father. Who is it?
Student 4. It is a sister.
Student 1. Yes. It is a sister.
Завершення уроку
Teacher. The lesson is over. Thank you!
Students(with the teacher's help). Thank you!
Teacher. And goodbye!
Students. Goodbye!

 

 



Джерело: noindex
Категорія: Іноземна мова | Додав: SYLER (30.12.2013)
Переглядів: 2164 | Рейтинг: 0.0/0
Виготовлення персонажів із казок з природних матеріалів
Для чого ми вивчаємо природознавство
Cтворення з кольорового паперу орнаментів геометричних та рослинних форм на з...
Інформаційні процеси. Робота в графічному редакторі Paint. В гостях у Ганнусі
Самообслуговування. Призначення одягу та взуття
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]