Підсумковий урок за рік. Як ми навчилися берегти своє здоров'я (тестування за допомогою запитань, малюнків, ігор тощо)
УРОК 35

Тема. Підсумковий урок за рік. Як ми навчилися берегти своє здоров'я (тестування за допомогою запитань, малюнків, ігор тощо)

Мета: закріпити й підсумувати знання дітей з вивчених тем курсу «Основи здоров'я»; формувати бажання вести здоровий спосіб жит­тя, зміцнювати своє здоров'я протягом літніх канікул.

ХіД УРОКУ

Вступне слово вчителя

От і закінчили ми вивчати у цьому році курс «Основи здоров'я». Сподіваюся, що вивчене протягом року допоможе вам зберегти жит­тя і здоров'я та уникнути багатьох небезпек.

Загадки

Хто родився, а не вмирає? (Рід людський)

Його хочеш — не купиш, а що хочеш продати — не продаси. (Здоров'я, хвороби)

Які загадки та прислів'я про здоров'я ви запам'ятали? (Від- повіді учнів.)

Робота в зошиті (С. 56)

Тест «Як ми навчилися берегти своє здоров'я» Викресліть назви шкідливих для здоров'я речей.

Сон

Смоктання пальців

Тривала сидяча поза

Перебування на свіжому повітрі

Відпочинок на місцях накопичення відходів

Недосипання

Правильне харчування

Екологічно чисті продукти харчування

Одяг і взуття з природних матеріалів

Тривале сидіння біля телевізора

Звичка всього торкатися руками

Миття рук перед уживанням їжі

Зарядка на вільному повітрі

Чергування праці і відпочинку

Звичка все брати до рота

Дворазове чищення зубів

Умивання до пояса

Паління цигарок

Рухова активність

Загартовування

Миття рук після туалету

Переїдання

Човгання ногами

Фізкультхвилинка

Встало вранці ясне сонце, Заглянуло у віконце. Ми до нього потяглися, За промінчики взялися.

Робота за підручником (С. 87)

Розгляньте малюнок на с. 87. Яка пора року зображена?

Скільки дівчаток зображено на малюнку?

Що вони роблять?

Скільки хлопчиків на малюнку?

Що вони роблять?

Що робить сонечко?

Як ви будете загартовуватися влітку? Висновок: поради на літо.

Щоб зміцнити своє здоров'я влітку:

більше рухайтеся, танцюйте, грайтеся, працюйте на свіжому повітрі;

робіть добрі справи;

загартовуйтеся;

частіше ходіть босоніж;

їжте багато фруктів, овочів.

Підсумок уроку

Повторення вивченого матеріалу за малюнками підручника (С. 94-95).

Розгляньте малюнки.

Як ці предмети впливають на ваше здоров'я? Складіть речення. Наприклад:

На сонці я надіваю сонцезахисні окуляри.

Мені корисно їсти кавуни.

Щоб мій ніс був чистий, я користуюся носовою хустинкою.

Бажаю вам, діти, влітку підрости, зміцнити, стати спритнішими, розумнішими, самостійнішими, а головне — постійно дбати про своє здоров'я! До зустрічі на уроках курсу «Основи здоров'я» у 2 класі



Джерело: noindex
Категорія: Основи здоров’я | Додав: SYLER (03.08.2013)
Переглядів: 2301 | Рейтинг: 0.0/0
Де ти живеш. Що дає місто — селу, село — місту
Ґрунт. Значення ґрунту для живої природи і господарської діяльності людини
Висівання пророщеного насіння у відкритий ґрунт
Г. Демченко «Калинка». Загадки
Конструювання зі смужок паперу. Конструювання виробів зі смужок паперу
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]