Нумерація шести цифрових чисел. Розкладання чисел на розрядні доданки

Тема: Нумерація шести цифрових чисел. Розкладання чисел на розрядні доданки

Мета: вправляти учнів у читанні, запису шести цифрових чисел; перевірити знання з теми «П’ятицифрові числа»; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картка для тематичного опитування.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1.Тематичне опитування

Варіант I Варіант II

1.Записати цифрами числа: шість1.Записати цифрами числа: п’ять тисяч вісімсот сорок п’ять; десять тисяч сто двадцять сім; сімдесят тисяч шістсот; п’ятнадцять тисяч  шістсот; тридцять тисяч вісімдесят дев’ять; сімдесят тисяч сорок шість; дванадцять тисяч п’ятсот два; сорок три тисячі три. Триста один; сімдесят дві тисячі.

2.Записати «сусідів» числа 80 000 2.Записати «сусідів» числа 70 000

 Варіант I Варіант II

3. Порівняти.3. Порівняти.

37 480 і 37 40847 360 і 47 036

5 050 і 50 0504 040 і 40 040

23 019 і 23 91032 020 і 32 200

60 090 і 60 90060 070 і 67 000

4. Виконати ділення.4. Виконати ділення.

621 : 3, 912 : 73618 : 3, 292 : 73

5. Розв’язати задачу.5. Розв’язати задачу.

Довжина відрізка 12 см. Відрізали Довжина смужки 24 см. Наталя -4 частину. Скільки сантиметрів відрізала на закладку -4 частину.

Відрізка відрізали? Скільки сантиметрів смужки відрізала Наталя на закладку?

6. Знайти значення виразу.6. Знайти значення виразу.

(840 - 359 • 2) + 292 : 73(540 - 387) • 8 - 816 : 16

7. На трьох лялькових виставах7. За три дні в бібліотеці побувало побувало 786 дітей. Першу900 учнів. Першого дня було виставу подивились 225 дітей,457 учнів, другого дня --- другу --- на 38 дітей менше. На 123 учні менше. Скільки учнів Скільки дітей подивилось третю побувало в бібліотеці третього виставу? Дня?

8. Знайти -5- від 1 м; -4 від 1 кг 8. Знайти -4 від 1 дм; -5 від 1 кг

2. Фізкультхвилинка

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Усне виконання завдань № 213, 214 з коментуванням

2. Порівняння чисел (№ 215)

3. Розкласти числа на розрядні доданки (самостійна робота із взаємоперевіркою). Приклади № 216

4. Робота над задачею № 217 (самостійне розв’язання задачі; на дошці — короткий запис задачі)

5. Диференційована робота над задачею № 218

• Учні з високим рівнем знань — самостійне розв’язання.

• Учні з достатнім рівнем знань — розв’язання за поданим планом.

1) Скільки кілограмів персиків було в ящиках по 10 кг?

2) Скільки кілограмів персиків було в ящиках по 15 кг?

3) Скільки було ящиків по 15 кг?

• Учні з середнім та початковим рівнем знань — розв’язання задачі під керівництвом учителя.

III. Підсумки уроку

IV. Домашнє завдання

№ 219, 220.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (26.04.2015)
Переглядів: 1604 | Рейтинг: 0.0/0
С. Жупанин «Грайте, грайте голосніше...». В. Гринько, А. Камінчук, Д. Чередни...
Зустріч із дитячими журналами. Урок позакласного читання
Симетрія в природі. Згинання паперу. Вирізування деталей симетричної форми
Тварини весною. Зустрічаємо птахів
Бджілка мала, та й та працює
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]