У категорії матеріалів: 83
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 8 9 »»


Тема . Охорона природи України
Мета. Ознайомити дітей з природними багатствами України; формувати поняття «заповідник», «заказник», «національний парк». Поглибити і розширити знання дітей про роль природи, її вплив на людину, про необхідність збереження і охорони природного середовища; підвести дітей до усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства, раціонально їх використовувати. Виховувати бережне ставлення до природи та почуття патріотизму.
4 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 1174 | Додав: 50975

Географічне положення Євразії. Поділ на дві частини світу. Практична робота 10.
Позначення на контурній карті назв географічних обʼєктів Євразії. Мета:
навчальна - сформувати знання про географічне положення материка Євразія; виявити і проаналі зувати особливості географічного положення Євразії; проаналізувати особливості берегової лінії материка; розвивальна - поглибити навички роботи учнів із фізичною картою; удосконалити практичні вміння визначати географічні координати точок земної поверхні; виховна - виховувати бережливе ставлення до природи Землі.

Тема. Мандрівка просторами Всесвіту.

Мета проекту. 
-Навчально-освітня – сформувати поняття «небесне тіло», «зоря», формувати знання про особливості зірок (форму, величину, їхню віддаленість від Землі, стан, температуру), кількість зірок, про інші види тіл космічного простору; ознайомити учнів з найвідомішими зорями, сузір’ями.
4 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 5421 | Додав: SYLER

Матеріал являє собою розробку уроку природознавства в 4 класі на тему "Україна на карті світу. Карта України" згідно когнетивних рівнів Блума. Урок містить цікаві розвиваючі форми та методи роботи, які ведуть учня від простого засвоєння знань до
аналітико-синтиетичних завдань та використання засвоєних знань в практичних ситуаціях.

Незвичайний урок
Тема: Квіти в моєму житті

Мета: навчати учнів спостерігати за квітами найближчого оточення; пояснити значення квітів у житті людини; виховувати любов до квітів.

Тема: Правила гостинності
Мета: ознайомити учнів з правилами гостинності, вчити виконувати їх ці правила, формувати вміння визначати проблеми та вирішувати їх, робити самооцінку власної діяльності, аналізувати чужу і власну поведінку, чітко висловлювати свою думку та вміти вислуховувати співрозмовника. Розвивати уяву, фантазію, мовленнєвий етикет. Виховувати культуру поведінки, гостинність, свідоме шанобливе ставлення до загальнолюдських цінностей.
4 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 2062 | Додав: luda

Тема. Господарська діяльність людини в зоні степів

Мета: сформувати уявлення про господарську діяльність людини в зоні степів; пояснити особливості сільського та промислового господарства в умовах степу; розвивати спостережливість, увагу, уяву; виховувати дбайливе ставлення до природи; вчити розуміти і відчувати її красу.

Тема. Заповідні території та охорона природи в зоні лісостепу.

Мета: сформувати поняття «заповідні території» та уявлення про охорону природи лісостепу; ознайомити з природоохоронними зонами лісостепу; розвивати спостережливість, увагу, уяву; виховувати дбайливе ставлення до природи; вчити розуміти і відчувати її красу.

Тема. Природа океанів. Тихий океан (§ 18).
Мета:
навчальна: ознайомити учнів із поняттям «океани», їх розміщенням на карті півкуль, продовжити навчати учнів читати карту і працювати з нею; ознайомити з особливостями природи Тихого океану; висвітлити значення Тихого океану та використання його багатства людиною;
розвивальна: розвивати мовленнєво-комунікативні вміння учнів; розвивати вміння самостійно розв’язувати нові пізнавальні завдання; удосконалювати мисленнєві дії аналізувати, порівнювати, систематизувати й узагальнювати, доводити й обгрунтовувати; розвивати спостережливість, уважність, кмітливість як важливі елементи розумової діяльності людини; розвивати літературно-естетичні почуття;
виховна: виховувати любов до рідної природи, її краси, бережливе ставлення до неї; виховувати бережне ставлення до природних багатств; виховувати в учнів самостійність, доброзичливість, старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.

Вчимося бути добрими людьми
(інтерактивний урок для учнів 4 класу)

Мета і завдання: формувати в учнів поняття «доброта», мотивувати             дітей на гарні вчинки, заохочувати учнів формулювати власні погляди,  виховувати бажання робити добрі діла на благо людям, бути добрими, чуйними, відповідальними.
 Обладнання: плакат з намальованим мобільним телефоном, кольорові стік ери та фломастери, багато старих журналів з великою кількістю картинок, клейкі стрічки (скоч) або клей, ножиці, великі аркуші паперу, чарівна скринька
Словник: Доброта – це чутливе, дружнє ставлення до людей.      
4 Клас | Природознавство / Я і Україна | Переглядів: 1235 | Додав: SYLER