Читання й записування п’ятицифрових чисел. Дії з круглими числами. Порівняння чисел. Види трикутників за сторонами

Тема: Читання й записування п’ятицифрових чисел. Дії з круглими числами. Порівняння чисел. Види трикутників за сторонами

Мета: формувати розуміння учнями поняття п’ятицифрове число; повторити письмове додавання у випадку трьох компонентів; вправляти учнів у порівнянні п’ятицифрових чисел; формувати вміння розпізнавати трикутники за сторонами; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картки з трикутниками, картки для усної лічби, таблиця умови задачі.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

Записати по діях розв’язання задачі № 174.

2. Усна лічба

Поєднати хмаринки з однаковими відповідями.

3. Завдання для опитування

• Записати числа цифрами: вісімнадцять тисяч п’ятсот двадцять, дев’яносто тисяч дев’ять, шістдесят тисяч сто, сімсот тисяч чотириста один, п’ятсот два, тисяча сорок.

• Знайти 4 від числа 800; від числа 2 000.

• Записати суми числами:

40 000 + 4 000 + 300 + 20 + 6;

80 000 + 2 000 + 70 + 6;

30 000 + 300 + 2.

• Обчислити приклади письмово: 470 — 178, 240 — 195, 257 + 349, 268 + 392.

4. Індивідуальна робота за картками Картка 1

1) Записати «сусідів» числа 4869.

2) Обчислити:

168 + 279, 700 - 457, 367 + 295, 1000 - 305.

3) Знайти "1 від 1 кг.

Картка 2

1) Порівняти числа:

40 408 і 44 080, 10 800 і 18 000.

2) Обчислити:

936 : 72, 280 : 70, 124   7, 381 - 198.

3) Знайти у від 1 дм.

5. Розкласти на розрядні доданки: 25 756, 83 400, 83 004, 83 040, 10 510.

6. Виконання завдань № 177, 179, 185, 186

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Самостійне розв’язання завдань № 180, 189

2. Фізкультхвилинка

3. Коментоване розв’язання прикладів № 188

4. Робота над задачами

• № 181 (після аналізу задачі запропонувати записати розв’язання задачі самостійно).

Кінотеатр — ? кв. (решта)

• № 190 (самостійне розв’язання).

• № 191 (розв’язати двома способами).

• Індивідуальна робота за картками.

Розфарбувати рівносторонній трикутник червоним олівцем, рівнобед-рений — синім, а різносторонній — зеленим олівцем. Яка фігура зайва?

III. Підсумки уроку

IV. Домашнє завдання

№ 184, 192.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (25.04.2015)
Переглядів: 1326 | Рейтинг: 0.0/0
Вступне заняття. Значення праці в житті людини. Організація робочого місця
Роль харчування для здоров'я. Адекватне якісне харчування
Шкільними стежками. Урок позакласного читання
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 23
Розкрій тканини. Виготовлення спіднички прямолінійної форми для ляльки
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]