Підсумковий урок за рік. Як ми навчилися берегти своє здоров'я (тестування через запитання, малюнки, ігри тощо)

Урок 32

Тема: Підсумковий урок за рік. Як ми навчилися берегти своє здоров'я (тестування через запитання, малюнки, ігри тощо)

Мета: закріпити і підсумувати знання дітей з вивчених тем курсу «Основи здоров'я»; формувати бажання вести здоровий спосіб життя, зміцнити своє здоров'я влітку.

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент

 Всі почули: дзень-дзелень?

 До роботи! Добрий день!

II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності

 — Як слід дбати про своє здоров’я?

 — Як ви дбаєте про своє здоров’я?

 — Чому здоров’я дорожче за золото?

III. Повідомлення теми і мети уроку

 — Сьогодні на уроці ми закріпимо і підсумуємо ваші знання з вивчених тем курсу «Основи здоров’я», дізнаємося, як ви навчилися берегти своє здоров’я.

IV. Вивчення нового матеріалу

 1 Вступне слово вчителя

 — От і закінчили ми вивчати у цьому році курс «Основи здоров’я». Сподіваюся, що вивчене протягом року, допоможе вам зберегти життя і здоров’я та уникнути багатьох небезпек.

 2 Робота над загадкою

 • Хто родився, а не вмирає? {Рід людський)

 • Його хочеш — не купиш, а що хочеш продати — не продаси. (Здоров’я, хвороби)

 3 Тестування «Як ми навчилися берегти своє здоров'я»

 — Викресли назви шкідливих для здоров’я речей.

 • Сон

 • Смоктання пальців

 • Тривала сидяча поза

 • Перебування на свіжому повітрі

 • Відпочинок в місцях накопичення відходів

 • Недосипання

 • Правильне харчування

 • Екологічно чисті продукти харчування

 • Одяг і взуття з природних матеріалів

 • Тривале сидіння біля телевізора

 • Звичка всього торкатися руками

 • Миття рук перед уживанням їжі

 • Зарядка на вільному повітрі

 • Чергування праці і відпочинку

 • Звичка все брати до рота

 • Дворазове чищення зубів

 • Умивання до пояса

 • Паління цигарок

 • Рухова активність

 • Загартовування

 • Миття рук після туалету

 • Переїдання

 • Човгання ногами

 4 Фізкультхвилинка

КАЧЕНЯТА

Раз, два — усі пірнають. (Присідання.)

Три, чотири — виринають.

П’ять, шість — на воді,(Рухируками.)

Міцніють крильця молоді.

Сім, вісім, що є сили,(Руки на поясі, ходьба на місці.)

Всі до берега приплили.

Дев’ять, десять — розгорнулись,

Обсушились, потягнулись,

І розбіглись хто-куди.(Сісти за парти.)

V.Узагальнення й систематизація отриманих знань

 1 Вивчення порад на літо

 Щоб зміцнити своє здоров’я влітку:

 • більше рухайся, танцюй, грайся, працюй на свіжому повітрі;

 • роби добрі справи;

 • загартовуйся;

 • частіше ходи босоніж;

 • їж багато фруктів, овочів.

 2 Проведення рухливих ігор (за вибором учнів)

VI. Підсумок уроку

 — Чого ви навчилися на уроках основ здоров’я?



Джерело: noindex
Категорія: Основи здоров’я | Додав: SYLER (01.01.2014)
Переглядів: 3858 | Рейтинг: 0.0/0
Фрукти та овочі виліплені із пластиліну
«Бременські музиканти» (німецька народна казка). Продовження
Панно для класної кімнати. Підбір технік для виготовлення
О. Буцень «На вулиці». В. Струтинський «Сідайте, будь ласка»
Значення природи для життя людини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]