Можливості Інтернету. Робота з програмою «Internet Explorer»

Тема. Можливості Інтернету. Робота з програмою «Internet Explorer»

Мета. Ознайомити учнів із послугами Інтернету: інтернет-магазини, електронна пошта, чат, пошукові сервери. Вчити працювати з програмою «Internet Explorer». Повторити правила техніки безпеки. Вдосконалювати навички роботи з комп'ютером; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, просторову уяву. Виховувати бажання працювати дружно.

Обладнання: підручник, зошит з інформатики, програма«Internet Explorer».

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Добрий день, в добрий час,

Рада, діти, бачить вас.

Ви почули всі дзвінок?

Він покликав на урок.

То ж сідайте тихо, діти.

Домовляймось не шуміти,

Руку гарно підіймати.

На уроці не дрімати,

А старанно працювати.

То ж гаразд, часу не гаєм

І урок розпочинаєм.

2. Повторення правил техніки безпеки в комп’ютерному класі.

Тести.

Під час роботи з комп’ютером руки повинні бути:

а) мокрими та брудними;

б) чистими і сухими;

в) свій варіант.

Сидіти потрібно за комп’ютером на відстані:

а) 50 см;

б) 20 см;

в) свій варіант.

Принесене шкільне приладдя можна класти:

а) на клавіатуру;

б) на стіл;

в) свій варіант.

Показувати на моніторі потрібно:

а) указкою;

б) пальцем;

в) свій варіант.

ІІ Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

ІІІ Актуалізація і корекція знань, умінь і навичок учнів.

Про що можна дізнатись в Інтернеті ?

Що таке сайт? Веб-сторінка?

Яка програма використовується для перегляду веб-сайтів? Як її запустити?

ІV. Вивчення нового матеріалу.

Розповідь учителя.

На минулому уроці ми говорилипроІнтернетівеб-сайти, а чи знаєти ви, які послуги на­дає своїм користувачам Інтернет?

Очікувані відповіді

В Інтернеті можна подивитися останні новини з усіх країн світу.

- Інтернет-магазин. У ньому немає полиць з то­варами. Є список товарів, їхній опис, фото й ціни. Можна вибрати, що потрібно, зробити замовлення та навіть розрахуватися через Інтернет. Замовлені товари привезуть додому.

А ще існує електронна пошта, за допомогою якої можна обміню­ватися листами з друзями по мережі Інтернет

Робота з підручником.(ст. 10)

Практична робота.

Виконання завдань №1 і №2 робочого зошита

Фізкультхвилинка.

 «Раз» - підняти руки вгору,

 «Два» - нагнутися додолу.

 Не згинайте, діти, ноги,

 як торкаєтесь підлоги.

 «Три», «чотири» – прямо стати,

 Будем знову починати.

 Потім разом всі присядем

 І за парти тихо сядем.

Робота з комп’ютером.

Завантаж оглядач Internet Explorer та роздивись його панель інстру­ментів, що вгорі, кнопки та інші елементи. Кнопка Назад тобі вже відома. Знайди поле Адреса та кнопку Перехід.

Кожна веб-сторінка має свою адресу в Інтернеті, яка складається з кількох слів, записаних англійськими літерами та відокремлених точками. Введи в поле Адреса адресу сайту onlandia.org.ua та натисни кнопку Перехід.

Веб-сайт Онляндія познайомить тебе з основними правилами без­печної роботи у всесвітній мережі Інтернет.

На головній сторінці ліворуч знайди рядок Для дітей 7-10 років, підведи до нього вказівник і клацни ліву кнопку миті.

Ти потрапиш на нову сторінку. Переглянь її та перейди до розділу Безмежний ліс. Переглянь історію про пригоди Миколки та запам'ятай правила безпечної та ввічливої поведінки користувачів Інтернету.

Фізкультхвилинка для очей. (На вибір учителя).

Логічна сторінка. «Для розумників і розумниць». (ст. 11)

V. Підсумок уроку.

  • Що було найцікавішим на уроці?
  • А що давалось з труднощами?

VІ. Домашнє завдання

Підручник: ст. 10-11

Робочий зошит: Урок 4(№3-5)



Джерело: noindex
Категорія: Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: SYLER (03.02.2015)
Переглядів: 1455 | Рейтинг: 0.0/0
Елементи графічної грамоти. Виготовлення геометричних фігур
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 14
Елементарне поняття про декоративно-ужиткове мистецтво (ДУМ). Практична робот...
Столи бувають різні
Живі організми, їх ознаки та умови, необхідні для життя, різноманітність
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]