Знаходження значень виразів на сумісні дії різних ступенів

Тема: Знаходження значень виразів на сумісні дії різних ступенів

Мета: формувати обчислювальні навички учнів; розвивати вміння розв’язувати задачі, обернені до задач на знаходження суми двох доданків, та ускладнені задачі на спосіб зведення до одиниці.

Обладнання: картки для усної лічби.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

Усні обчислення.

• Провести ланцюжок стрілок від найменшої величини до найбільшої.

• Вправа № 956.

• Периметр прямокутника 100 м, а його довжина — 30 м. Знайти площу прямокутника.

• Обчислити: 3 кг 910 г   28.

II. Розвиток математичних умінь учнів

1.Задача № 957 (за таблицею самостійно розв’язати задачу)

Врожайність Кількість гектарів Врожай

Гречка?23 га506 ц

 Рис?, у 2 рази вища18 га? ц

2. Розв’язання задачі № 958 (учні з високим рівнем знань — розв’язати складанням виразу, решта після колективного складання задачі розв’язують її коментовано)

3. Колективне розв’язання вправи № 959

4. Приклади № 953 (обчислити із записом на дошці)

5. Фізкультхвилинка

6. Самостійне розв’язання прикладів № 954 за варіантами: I варіант — I стовпчик, II варіант — II стовпчик

7. Самостійне обчислення виразів № 955

III. Підсумки уроку

IV. Домашнє завдання

№ 960, 961.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (03.06.2015)
Переглядів: 1749 | Рейтинг: 0.0/0
Стібки і шви. ручні стібки. Шов «уперед голку» та його застосування
Колірний і тональний контраст як засіб виділення об’єкта зображення. Малюнок ...
Ґрунт. Значення ґрунту. Як люди дбають про ґрунт
Конструювання зі смужок паперу. Конструювання виробів зі смужок паперу
Робочий стіл. Піктограми
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]