Тематичне оцінювання

Тема: Тематичне оцінювання

Мета: перевірити знання учнів із вивченої теми; вчити думати, добирати правильні відповіді із кількох поданих, спиратися на життєвий досвід, на прочитані твори; вчити працювати творчо, оперативно.

Обладнання: цукерки (коробка), зошити.

ХІД УРОКУ

I. Організація класу

II. Повідомлення теми і мети уроку

1. Вступне слово вчителя.

- Ми закінчили вивчати тему «Твори зарубіжних письменників» і сьогодні підіб'ємо підсумок нашої роботи.

Зараз ми з вами будемо обирати цукерку з коробки. Але це цукерки надзвичайні: в них лежать назви творів, які ми вивчали в даній темі. Вам слід обрати цукерку, розгорнувши обгортку, прочитати назву твору, записану на аркуші, пригадати автора твору та його зміст (стисло).

2.Коротке згадування творів (за цукерками).

III. Тестові завдання

1. З якого твору ці слова?

На той час війна була, цар надів військове вбрання і цариці на прощання наказав поберегтись, старого лиха стерегтись.

2. Які дива побачили гості на острові з «Казки про царя Салтана»?

3. Хто є автором твору «Гидке каченя»?

4. На кого перетворилось гидке каченя?

а) На лебедя;

б) на орла;

в) на лелеку.

5. Назвати автора і дійових осіб казки «Сіль, дорожча за золото».

6. Кого оголосили королевою в казці «Сіль, дорожча за золото»?

а) Метелика;

б)мурашку;

в) пташку.

7. Заповнити кросворд.

1) Хто головний герой твору Марка Твена?

2) Із ким розмовляв головний герой (ім'я хлопчика)?

3) Як звали тітоньку, за завданням якої Том розмальовував паркан?

1 Т О М

2 Б Е Н

3 П О Л Л І

8. В якій країні відбуваються події, описані Марком Твеном в його творі «Пригоди Тома Сойєра»?

а)Англія;

б)Франція;

в)Америка.

9. Переставте останні слова у вірші так, щоб вийшла рима.

Я гвіздків чимало (планки) і чотири (півбанки), а на кухні (взяв) клею аж (відшукав).

10. Прочитайте і запишіть прислів'я. Робитвоялюдей.щобпрацятак,радувала

11. Запишіть назву твору та його автора. няпіс орп куусміш

12. Продовж рядки.

Від усмішки йде до всіх... (тепло) - до слона і навіть до малої... (мишки)...

То нехай, щоб добре всім... (було), ніби лампочки, вмикаються... (усмішки).

IV. Підсумок уроку



Джерело: noindex
Категорія: Читання | Додав: SYLER (04.04.2015)
Переглядів: 1026 | Рейтинг: 0.0/0
А. Коваль «Слова розповідають». Л. Компанієць «Ковалівна». Олена Пчілка «Жура...
Лічба в межах 20. Таблиці додавання й віднімання чисел 2 і 3 в межах 10. Поня...
Панно для класної кімнати
Будівельні споруди. конструювання з деталей набору «казкового містечка»
Бджілка мала, та й та працює
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]