Аналіз контрольної роботи. Додаткові завдання

ЗАНЯТТЯ 16

Тема: Аналіз контрольної роботи. Додаткові завдання

Мета: проаналізувати контрольну роботу, виявити допущені помилки та організувати роботу над ними; повторити вивчений матеріал; розвивати увагу, мислення; виховувати бережливе ставлення до рослин.

Обладнання: палички, олівець, лінійка.

Хід Заняття

I. Організація учнів

Ви почули всі дзвінок?

Він покликав на урок.

Кожен з вас приготувався,

На перерві постарався.

Зараз сядуть всі дівчата,

А за ними — і хлоп’ята.

II. загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи

Варіант 1

Завдання 1

Зміст поняття — це всі ознаки, які в ньому мисляться.

Завдання 2

Несумісні поняття — це поняття, обсяги яких не мають спільних предметів.

Завдання 3

а) 7 елементів;

б) 6 елементів;

в) 4 елементи;

г) 3 елементи;

д) 3 елементи.

Завдання 4

8 + 6 = 14 14 - 3 = 11

Разом вони зібрали 11 машинок.

Варіант 2

Завдання 1

Обсяг поняття — це ті предмети, які ми уявляємо, коли називаємо дане поняття.

Завдання 2

Сумісні поняття — це поняття, обсяги яких мають спільні предмети.

Завдання 3

а) 4 елементи;

б) 7 елементів;

в) 3 елементи;

г) 2 елементи;

д) 1 елемент.

Завдання 4 4 + 3 = 7 9 - 7 = 2

Двома мовами розмовляли два іноземці.

III. Аналіз помилок та виконання додаткових завдань

 1. Колективна робота

Робота з малюнком до завдання 1.

При записі слів у множини бачимо, що в перерізі — слово тато; жодній із даних множин не належить слово яблуко.

 2. Сумісність чи несумісність понять

 «Шкала думок»

Довести свої думки.

Завдання 2

Якими між собою (сумісними чи несумісними) є такі поняття:

а) рослини та лісові рослини;

б) дерева і квіти;

в) квіти й лісові рослини?

Завдання 3

Задача. Чи можна вважати, що олівець лежить у портфелі?

Завдання 5

Як можна об’єднати велосипедистів? Як треба міркувати?

2 і 1; 2 і 1; 1, 1, 1.

Завдання 7

Розглянути намистини на кожній нитці як окрему множину. Довести, перетинаються вони чи ні.

При доведенні слід звернути увагу на спільні елементи на обох нитках.

 3. Самостійна робота

Завдання 4

Намалювати малюнок та розмістити точки.

 Записати слова у множини А і В.

 У перерізі — тигр, птах, цвях; не увійшли до множин — місяць, пісня.

 4.Робота в групах

Завдання 8 Робота з паличками.

1-а група

2-а група

IV. Підсумок Заняття

— Які завдання викликали найбільше труднощів?

— Яке завдання було виконувати найцікавіше?

Категорія: Логіка | Додав: SYLER (13.02.2014)
Переглядів: 1233 | Рейтинг: 0.0/0
Елементи графічної грамоти. Виготовлення «Монгольської гри»
Знайомтесь — клавіатура
Українська народна казка «Лисиця та їжак»
Різноманітність дитячих ігор. Значення гри у житті дитини
Листівка для Елзіка
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]