Музичні можливості комп'ютера. Робота з музичним редактором

Тема. Музичні можливості комп'ютера. Робота з музичним редактором

 Мета: Сформувати поняття музичного речення, ноти, вокальної та інструментальної музики. Відпрацювати навички прослуховування музичних творів за допомогою музичного редактора. Розвивати естетичні почуття та гармонію; Виховувати музичну культуру.

Обладнання. музичний редактор, підручник, робочий зошит.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Техніка безпеки.

Під час роботи з комп’ютером руки повинні бути:

а) мокрими та брудними;

б) чистими і сухими;

в) свій варіант.

Сидіти потрібно за комп’ютером на відстані:

а) 50 см;

б) 20 см;

в) свій варіант.

Принесене шкільне приладдя можна класти:

а) на клавіатуру;

б) на стіл;

в) свій варіант.

Показувати на моніторі потрібно:

а) указкою;

б) пальцем;

в) свій варіант.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

ІІІ. Актуалізація знань

- За допомогою чого записують музику?

- Що спільного між музикою і мовою?

ІV. Вивчення нового матеріалу.

1. Вступна бесіда.

 Який чудовий світ музики! Він оточує нас з раннього дитинства. А чи знаєш ти, що спільного між музикою і мовою?

2. Робота з підручником, ст. 54.

3. Практична робота

Виконання завдань №1,2робочого зошита

4. Фізкультхвилинка.

Крильця пташки розправляють,

Їх до сонця підіймають.

Потім можна політати

І комашок поганяти.

На галявину злетілись,

Там зернят вони наїлись.

Потім знову полетіли

І за парти хутко сіли.

V. Робота з комп’ютером.

Сьогодні ти матимеш можливість прослухати різні музичні твори. А допоможе тобі в цьому музичний редактор Мелодія.

Відкрий музичний редактор. Завантаж до нього мелодію за допомо­гою команди Завантажити

Натисни кнопку Програти і прослухай мелодію.

Який її настрій? Заплющ очі. Що ти уявляєш, коли чуєш її звуки? Добери найкращий темп для програвання цієї мелодії. Спробуй розрізнити в цій мелодії окремі музичні речення.

Релаксація.

 «Прогулянка по осінньому парку». (Уявно збираємо жовті листочки. Слухаємо шурхіт.)

VІ. Логічна сторінка «Для розумників і розумниць»(ст. 55)

VIІ. Підсумок уроку.

- Чи цікаво було працювати на уроці?

- Що найбільше сподобалося робити?

- Що видалося найважчим?

- Про що хотіли б дізнатися більше?

- Де ми можемо використати набуті знання?

VІІІ. Домашнє завдання.

Підручник с. 54-55.

Робочий зошит. Урок 26(№3,4)

Повторити назви нот та їх розташування на нотному стані



Джерело: noindex
Категорія: Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: SYLER (15.02.2015)
Переглядів: 1203 | Рейтинг: 0.0/0
Купання у водоймах. Правила поведінки на воді
Таблиці додавання й віднімання чисел 4 і 5. Нумерація чисел у межах 20. Задач...
Прикраси для ялинки
Значення природи для життя людини
Запитання до природи. Чим снідає їжачок?
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]