Сумісні дії з багатоцифровими числами

Тема: Сумісні дії з багатоцифровими числами

Мета: удосконалювати вміння учнів знаходити значення виразів і розв’язувати задачі з дробами та задачі на знаходження довжини, ширини периметра і площі прямокутника.

Обладнання: картки для усної лічби.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

Усні обчислення

• Назвати числа, пропущені в таблиці.

Довжина10 м 12 м 15 м6 м10 м??

 Ширина8 м8 м9 м??5 м?

Периметр?????28 м 20 м

 Площа???24 м2 70 м2?16 м2

• Вправа № 962.

• Обчислити.

1 кг : 5 г; 1 год — 1 хв; 1 рік — 1 доба; 1 м : 5 см; 1 доба — 1 год; 1 тиждень — 1 доба.

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Записати вираз.

Перше число а, друге становить 2/5 першого. Знайти суму цих чисел.

2. Задача № 966

Самостійне розв’язання задачі виразом.

3. Самостійне виконання вправи № 963 після повторення порядку виконання дій

4. Виконання вправи № 964 за варіантами: I варіант — перший рядок; II варіант — другий рядок

5. Самостійне складання і розв’язання рівняння. Вправа № 965

III. Підсумки уроку

IV. Домашнє завдання

№ 968, 969.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (03.06.2015)
Переглядів: 1343 | Рейтинг: 0.0/0
Чорне та Азовське моря. Значення морів
Червона книга. Червонокнижні рослини рідного краю
А. Качан «Загадки», «Білі мухи налетіли». С. Жупани «Підкажи словечко». Г. Ма...
Ліплення з пластиліну (гриби)
Цінність життя і здоров'я людини. Повага до себе та інших людей. Особливо...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]