Контрольна робота № 7

Урок 105

Тема: Контрольна робота № 7

Мета: перевірити рівень засвоєння учнями табличного множення і ділення, вміння розв'язувати задачі вивчених видів, знання порядку виконання арифметичних дій; вдосконалювати обчислювальні навички, вміння працювати самостійно; виховувати культуру письма.

Хід Уроку

I. Організаційний момент

II. Повідомлення теми і мети уроку

III. Контрольна робота

1 варіант

 1) Розв’яжи задачу.

У глечик поміщається 3 л води, а в каністру — у 7 разів більше. Скільки літрів води поміщається в глечик і в каністру разом?

 2) Розв’яжи приклади.

15 + 7■9 7■5 - 6■4

53 - 5 ■ 824 : 4 + 49 :7

66 - 54 : 640 - 5 ■ 3 + 12

(66 - 54) : 640 - (5 ■ 3 + 12)

 3) Встав пропущені числа.

□ - 48 = 16□ ■ 6 = 36

 4) Знайди значення виразів.

1 дм - 3 см4 дм + 6 см1 м 8 см : 6

Додаткове завдання

Накресли два такі відрізки, щоб різниця їх довжин дорівнювала 6 см.

2 варіант

 1) Розв’яжи задачу.

Дівчинка купила 21 зошит у клітинку, а в лінійку — у 7 разів менше. Скільки всього зошитів купила дівчинка?

 2) Розв’яжи приклади.

19 + 7 ■ 8 7 ■ 9 - 6 ■ 7

87 - 5 ■ 428: 7 + 32 : 4

54 - 36 : 650- 7 ■ 4 + 12

(54 - 36) : 650 - (7 ■ 4 + 12)

 3) Встав пропущені числа.

44 - □ = 18 □ ■ 7 = 35

 4) Знайди значення виразів.

1 дм - 5 см 1 м 2 дм : 3 4дм + 5 см

Додаткове завдання

Накресли два такі відрізки, щоб різниця їх довжин дорівнювала 4 см.

Шкала оцінювання

1 завдання — 2,5 бала: 1 бал за хід розв’язання;

0,5 бала за правильність обчислень (по 0,5 бала за дію);

2 завдання — 5 балів: по 0,25 бала за дію;

3 завдання — 1 бал: по 0,5 бала за вираз;

4 завдання — 1,5 бала: по 0,5 бала за вираз.

Додаткове завдання — 2 бали (по 1 балу за відрізок).

 Фізкультхвилинка

IV. Самоперевірка

V. Підбиття підсумків. Рефлексія

— Хто вважає, що впорався із завданнями на відмінно?

— У кого виникли складнощі?

— Яке завдання викликало у вас утруднення?

додатковий матеріал

 1 Гра «Нанизай намистинки»

и

О

7 ■ 8 - (8 ■ 2) А 7■7 +7 ■ 3 О

65 - 7 ■ 50>7■ 9 + 9 ■ 3 О

7 ■ (12 : 6) + 46О52 + 7 ■ 4 П

7 ■ (3 ■ 3) - 53О8 + 7 ■ (18 : 3)<3

42 : 6 ■ 9 - 21□□

 2 Завдання з логічним навантаженням

Два апельсини і п’ять мандаринів коштують стільки ж, скільки три апельсини і три мандарини. Що дорожче — чотири апельсини або вісім мандаринів?

(Вартість 4 апельсинів дорівнює вартості 8 мандаринів.)

Категорія: Математика | Додав: SYLER (07.01.2014)
Переглядів: 2444 | Рейтинг: 0.0/0
Поводження з незнайомими людьми у під'їзді, на вулиці
Ліплення з пластиліну (гриби)
Робота з папером. Писанка
Текстильні матеріали. Плетіння «косичка»
Елементарне поняття про архітектуру як вид мистецтва. Практична робота «Місто...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]