Контрольна робота з теми «У колі добрих друзів»

Тема. Контрольна робота з теми «У колі добрих друзів»

Мета: перевірити рівень засвоєння учнями вивченого матеріалу

Тип уроку: контроль знань

 

 Хід уроку

 

І. Оголошення теми і мети уроку

Тести

І варіант

1. Роальд Дал народився в родині:

а) шведів;

б) норвежців;

в) англійців;

 

2. Герої повісті « Чарлі і шоколадна фабрика» - це

а) Джеймс, Чарлі, Вонкі;

б) Майк, Верука, Август;

в) Віолетта, Квентін, Баккет;

 

3. В родині Чарлі відносини були:

а) недружелюбними;

б) родинними, теплими;

в) складними;

 

4. Хто з героїв повісті співав пісні повчального змісту?

а) Чарлі Баккет;

б) Умпа - Лумпи;

в) містер Віллі Вонкі;

 

5. Роальд Дал писав:

а) вірші, хоку;

б) повісті, казки;

в) романи, п’єси;

 

6. Які слова належать Далу?

а) «Вік живи – вік учись» ;

б) «Учиться – завжди пригодиться» ;

в) «Немає нічого неможливого» ;

 

7. Головна думка казки Т. Янсон «Капелюх чарівника»:

а) весь світ – прекрасна чарівна казка;

б) жити – значить боротися;

в) краса врятує світ;

 

8. Якою була остання вечеря мумі - тролів, перед сплячкою?

а) осіннє листя;

б) хвойні голки

в) солодощі;

 

9. Який герой казки знаходиться у зимовій сплячці?

а) Мумі - троль;

б) Хемуль;

в) Сніф;

 

  1.  Яку нову колекцію почав збирати Хемуль?

а) рубіни;

б) значки;

в) рослини;

 

  1.  Спосіб життя мумі – тролів схожий на спосіб життя:

а) тварин;

б) невідомих істот;

в) людей;

        

  1. Чим займався мумі – тато у вільний час?

а) писав мемуари;

б) подорожував;

в) сушив гербарій;

 

ІІ варіант

  1. Твори Дала піднімали питання:

а) виховання дітей;

б) про природу;

в) про тваринний світ;

 

  1. Казка «Чарлі» популярна в світі бо:

а) розповідає про історичне минуле;

б) подобається дітям;

в) невелика за змістом;

 

  1. Віллі Вонкі був:

а) хитрим і підступним;

б) строгим і скупим;

в) енергійним і дивовижним;

 

 

  1. Скільком героям пощастило придбати Золотий квиток?

а) 4;

б) 5;

в) 6;

        

  1. Чим містер Вонкі приємно здивував Чарлі?

а) дав йому коштовності;

б) подарував шоколадну фабрику;

в) подарував фрукти, шоколад;

 

  1. Якими хочу бачити автор дітей?

а) спортивними, строгими;

б) економними, дружелюбними;

в) слухняними, розумними, дисциплінованими.

 

  1. З якої країни прийшла до нас казка «Капелюх чарівника»

а) Німеччина;

б) Голландія;

в) Франція;

г) Фінляндія;

 

  1. Герої повісті Т. Янсон «Капелюх чарівника»:

а) Фрекен Снорк, Хемуль, Джон;

б) Снусмумрик, Сніф, Чарлі;

в) Ондатр, Мумі – троль, Снорк;

 

  1. Який чарівний предмет знайшли герої казки на вершині гори?

а) великий рубін;

б) чарівний капелюх;

в) чарівну книгу;

10. Приклад якої родини показує Т. Янсон на прикладі родини мумі – Троля?

а) гарної, дружелюбної;

б) лінивої, сварливої;

в) нецікавої, недружньої;

 

  1. В кого перетворився мумі – троль, побувавши в капелюсі чарівника?

а) лева;

б) страховисько;

в) маленького їжачка;

 

  1.  Яке бажання загадав мумі – троль чарівнику?

а) щоб повернувся Снусмумрик;

б) щоб стіл з наїдками потрапив до Снусмумрика;

в) опинитися в будинку чарівника;

 

ІІ. Підсумок уроку

                   Збір контрольних робіт.

 

ІІІ. Домашнє завдання

Підготуватися до проведення до літературного свята «Землю прикрашає казка».

Категорія: Зарубіжна література | Додав: SYLER (30.03.2017)
Переглядів: 4573 | Рейтинг: 4.0/1
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ № 24
Інструменти і приладдя для роботи з тканиною
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 11
Робота з папером. Декоративна аплікація
Запитання до природи. Як економно використовувати воду вдома?
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]